Başak Konut, İBA Deluxia ile standartları yükseltiyor...

Başak Konut, İBA Deluxia ile standartları yükseltiyor...

Başak Konut tarafından hayata geçirilen İBA Deluxia Projesi’ nin lansmanı projenin hayata geçirildiği bina inşaatında verilen kokteyl ile gerçekleştirildi.

Hoşnudiye mahallesi İsmet İnönü 1 Caddesi No 140’ ta hayata geçirilen projenin tanıtım kokteylinde Başak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Füruz Karık ve Başak Konut Genel Müdürü Melih Görk, Eskişehir’ in önemli isimlerini ağırladı. Tanıtım kokteylinde Başak Konut Genel Müdürü Melih Görk, proje hakkında bilgi vererek; “Başak Konut İBA Deluxia Projesi Fabrikalar Bölgesi' nde, ticaretin merkezinde, konfor ve lüksün kesiştiği noktada…Büyük projelerin vazgeçilmezi Başak Konut, İBA Deluxia ile caddenin havasını değiştirecek” dedi. 2015 yılında projelendirmesi başlayan Başak Konut İBA Deluxia Projesi 2017’nin sonunda bitirilmesi planlanıyor. İki farklı binanın yer aldığı projede binalardan biri işyerleri ofis ve mağazalar için, diğeri ise yaşam alanı olarak tasarlandı. Projenin en farklı yanı ise ofislerin kişiye özel tasarlanacak olması, ofislerin metrekareleri belirlenmedi satın alan kişinin isteğine göre ofisin metrekaresi belirlenecek ve ona göre duvar yapılacak.

İBA Deluxia' dan daire alarak yatırım yapacak 30 daire sahibi arasından kura ile belirlenen isme, Mercedes C180 marka otomobil ev hediyesi olarak takdim edilecek.