Ihlamurkent' te 2 Dev Proje' nin Temelleri Atıldı.

Ihlamurkent' te 2 Dev Proje' nin Temelleri Atıldı.

Eskişehir' in Ihlamurkent Bölgesi' nde Tilya Alışveriş Merkezi karşısında, tramvay hattına yakın olan bloklardan oluşan yeni site projelerimiz; Sıra Villalar ve Sıra Evler temellerini attı...

 

Sıra Evler; apartman yaşamını en rahat ve konforlu biçimde sunmaktadır. Yeşilliklerle çevrelenen konutlarınızda sevdiklerinizle, kent yaşamının karmaşa ve gürültüsünden uzak, huzur dolu bir yaşam vaat ediyoruz. 5430 m2 bir alanda, bahçeli, 6 bloktan oluşan projemizde her blokta 181 m2lik 4 daire bulunmaktadır. Proje konumu, iç ve dış dizaynı, sunduğu olanakları ve yaydığı yeşilin büyüsü ile Eskişehir' in en çok kazandıran ve prestij katan konut projeleri arasında yer alıyor.

 

Sıra Villalar; 6300 m2 lik bir alanda 188m2' lik, üç oda, iki banyo ve geniş salon mutfağa sahip, dubleks villalarda ; özel otopark ve özel bahçe imkanı sunmaktayız. Projemizde iç mekan detayları ile konforlu bir yaşam sunmanın yanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve geniş mekanlar oluşturmak da hedeflenmiştir.

 

Villanızda, hayatın sağlıklı ve keyifli yüzü ile tanışacaksınız. Sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceğiniz bir yaşam alanı planladık ve sizi doğanın kucağına bıraktık. Bu projede her ayrıntı sizin daha sağlıklı, huzurlu ve konforlu bir ev ortamında mutlu yaşamanız için planlandı.